Już w sierpniu 2026 roku Sierpc stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia, jakim jest IX Kasztelański Festiwal Smaków. Festiwal potrwa dwa dni – 8 i 9 sierpnia – i będzie pełen muzyki, smaków oraz niezapomnianych emocji. Podczas festiwalu wszyscy uczestnicy będą mogli skosztować pysznych regionalnych potraw i produktów lokalnych wystawców. Również przygotowano strefę relaksu oraz zabawy dla całej rodziny.
W programie wydarzenia znajdują się koncerty znanych artystów, którzy wystąpią na scenie w Sierpcu. W sobotę 8 sierpnia usłyszymy takie gwiazdy jak Magda Bereda, zespół ICH TROJE oraz C-BOOL. Natomiast w niedzielę 9 sierpnia na festiwalu zagrają D-BOMB, SKOLIM oraz ANDRE. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję nie tylko posłuchać muzyki, lecz także delektować się lokalnymi specjałami.
Wstęp na IX Kasztelański Festiwal Smaków jest wolny, co czyni to wydarzenie dostępnym dla wszystkich chętnych. Festiwal odbywać się będzie na Osiedlu Paderewskiego w Sierpcu, a jego organizatorem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. To doskonała okazja, by spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi oraz cieszyć się wspaniałą atmosferą letniego weekendu w regionie. Zachęta do udziału była jasna: „Smakuj, baw się i świętuj z nami – czekamy właśnie na Ciebie!”
Źródło: Urząd Miasta Sierpc
Oceń: IX Kasztelański Festiwal Smaków w Sierpcu już w sierpniu 2026 roku!
Zobacz Także

