Jakość Powietrza Sierpc

Zapraszamy do zapoznania się z raportem dotyczącym jakości powietrza w Sierpcu. Tutaj znajdziesz informacje na temat aktualnego stanu zanieczyszczenia powietrza w czasie rzeczywistym. W naszym raporcie przedstawiamy wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz aktualnych pomiarów, raport zawiera również prognozy zanieczyszczenia dla Sierpca oraz dane historyczne.

Nasi raporty są aktualizowane na żywo, co pozwala nam monitorować bieżący stan jakości powietrza i podjąć odpowiednie środki w celu ochrony zdrowia mieszkańców. Zachęcamy do zapoznania się z naszym interaktywnym raportem poniżej, który dostarcza istotnych informacji na temat jakości powietrza w Sierpcu.


Stan Jakości Powietrza w Sierpcu dzisiaj

Stan jakości powietrza w Sierpcu na dzień dzisiejszy jest bardzo dobry. Pomiar w czasie rzeczywistym wykazał, że stężenie zarówno pyłu, jak i dwutlenku siarki jest bardzo niskie, co jest korzystne dla ochrony środowiska.

Smog Sierpc (18.04.2024) - zalecenia

Dzisiejsza jakość powietrza w Sierpcu to szansa na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Zaproś przyjaciół na mecz siatkówki plażowej lub frisbee w parku. To doskonała okazja do integracji i ruchu na świeżym powietrzu.