Najnowsze wiadomości

4 października 2023 11:21

Kolor auta a Twój charakterCzy słyszałeś o tym, że kolor auta odzwierciedla twój charakter? Takie wróżby słyną z tego, że mają w sobie zawsze odrobinę prawdy, ale przede wszystkim poznawanie interpretacji poszczególnych kolorów lakieru to świetna zabawa, do której teraz chcielibyśmy cię zaprosić. Zapoznaj się z opisem każdego z kolorów, znajdź wśród nich ten, który ma twoje auto i podziel się tymi informacjami ze znajomymi. 

Czerwony 

Kolor czerwony to najbardziej energetyczny ze wszystkich kolorów w całej palecie. Jeśli twoje auto ma właśnie taką barwę, to może oznaczać, że jesteś wybuchowy i bardzo energiczny. Jesteś też duszą towarzystwa. Niestety łatwo też nadepnąć ci na odcisk, czego nigdy nie wybaczasz. Wiedzą o tym doskonale wszyscy twoi bliscy, a co więcej - wrogowie. 

Czarny 

Jeśli poruszasz się po mieście czarnym samochodem, to znaczy, że jesteś osobą raczej poważną i oszczędną w słowach. W kontaktach z innymi raczej trzymasz się z boku. Cenisz dobrą muzykę i drogi alkohol. Twoją słabością są natomiast słodycze.  

Żółty

Ten kolor oznacza przede wszystkim, że masz dużo do powiedzenia. Co więcej, jesteś osobą niesłychanie pogodną i pozytywnie nastawioną do życia. Nie straszne ci są żadne przeciwności losu. Niestety jesteś również osobą dość łatwowierną, dlatego w kontaktach z innymi ludźmi zalecamy ci ostrożność.  

Biały 

Ten kolor przede wszystkim kojarzy się z niewinnością, ale nie w przypadku auta. Osoby wybierające białe samochody są przede wszystkim bardzo szczere i można z nich czytać jak z otwartej dłoni. Warto im również powierzyć sekrety, ponieważ są bardzo pomocne i dyskretne. 

Niebieski 

Kolor niebieski jest kolorem zaufania i w przypadku auta jak najbardziej znajduje to swoje odzwierciedlenie. Osoby poruszające się autem o takim lakierze charakteryzują się uczciwością i prostolinijnością. Cenią sobie także spokój oraz szacunek innych osób. W wolnym czasie lubią przebywać na łonie przyrody oraz w gronie przyjaciół. 

Zielony 

Kolor zielony znaczy, że jesteś… szalony. Autem tego koloru przemieszczają się wolne duchy i osoby bardzo pozytywnie zakręcone. Są niesłychanie towarzyskie i bardzo zaangażowane w życie społeczne. Bliskie są im również kwestie związane z prawami zwierząt oraz ochroną przyrody.  

Złoty 

Kolor złoty z reguły kojarzy się z luksusem. W przypadku kolorystyki karoserii nie ma to jednak zastosowania. Auto w złotym odcieniu należy przede wszystkim do osób bardzo statecznych i spokojnych. W wolnych chwilach lubią one spędzać czas na sportach zespołowych jak siatkówka czy koszykówka. Bardzo cenią sobie również prywatność i życie rodzinne. 

Srebrny

Jeśli jesteś posiadaczem srebrnego samochodu, zapewne jesteś indywidualistą. Cenisz sobie przede wszystkim szybkie i proste rozwiązania. W twoim otoczeniu znajduje się tylko kilka zaufanych osób, a w wolnym czasie poświęcasz się pieszym wędrówkom oraz kolekcjonowaniem monet okolicznościowych.  

Brązowy 

Brązowym samochodem jeżdżą osoby wyjątkowo trzymające się na uboczu. Ten typ osób lubi poświęcać się przede wszystkim indywidualnym zajęciom jak malarstwo, śpiew czy rzeźba. Są to ludzie bardzo nieufni, którzy tworzą wokół siebie mur dla nowo poznanych osób.