Najnowsze wiadomości

4 października 2023 10:45

Samochód powie... jakim jesteś kochankiem!Czy wiesz, że istnieje pewna klasyfikacja, według której na podstawie auta, którym się poruszasz, można określić, jaki temperament masz w łóżku? Nie jest przecież tajemnicą, że auto wybieramy nie tylko ze względów praktycznych, ale także po to, aby stanowiło ono idealne dopełnienie naszej osobowości. Sprawdź, co twoje auto mówi o twoich erotycznych umiejętnościach i upodobaniach. 

Mały miejski hatchback

Jeśli jesteś właścicielem takiego auta, z pewnością nie lubisz w łóżku się nudzić. Wszelkie gadżety erotyczne to twój chleb powszedni. Ciągle zaskakujesz swoją partnerkę nowymi pozycjami. Jesteś też otwarty na propozycje z jej strony. W wolnych chwilach szukasz inspiracji w kamasutrze. 

Combi

Jesteś raczej stały w uczuciach, a w sypialni cenisz sobie umiarkowany spokój. Nie przepadasz za eksperymentami, ale za to bardzo lubisz niespodzianki od swojej drugiej połówki. Na co dzień nie myślisz o seksie zbyt dużo, ale kiedy przychodzi wieczór, nachodzi cię ochota na nocne igraszki. 

Sedan

Jesteś bardzo zabieganym człowiekiem, a do tego zwolennikiem szybkich i prostych rozwiązań. Ma to swoje przełożenie także w tym, jakim jesteś kochankiem. Nie przepadasz za długą grą wstępną, ani też wielogodzinnymi maratonami seksu. Szybki numerek to coś, co lubisz najbardziej. Dla podkręcenia emocji wybierasz czasem w tym celu miejsca publiczne.

Kabriolet

Prawdziwy z ciebie uwodziciel i kobieciarz. Jedna kobieta w łóżku to dla ciebie zdecydowanie za mało. W łóżku lubisz eksperymenty. Zdarza się, że umawiasz się z innymi parami na swing. Doceniasz, kiedy twoja kobieta umie zaspokoić cię oralnie. Sam także jesteś dobry “w te klocki”.  

Pick-up 

W łóżku jesteś kowbojem. Do tego wiernym aż po grób. Nie tylko kochasz całym sercem, ale też oddajesz całego siebie w sypialni. Zdarza ci się romantycznie zaskoczyć drugą połówkę, ale tylko od święta. Twoja ulubiona pozycja to zdecydowanie na jeźdźca, gdzie ona jest na górze. 

Van

Twoje auto świadczy o tym, że jesteś prawdziwym facetem. W łóżku cenisz sobie przede wszystkim ciągłe zmiany, dzięki czemu ani ty, ani twoja partnerka się nie nudzicie. Lubisz też przebieranki i erotyczne gadżety. Nie masz swojej ulubionej pozycji, bo zależy ona od przypływu chwili i okoliczności. Ze swoją partnerką przerobiłeś już całą kamasutrę po kilka razy. 

Auto dostawcze

W twoim łóżku znajduje się od lat zawsze ta sama kobieta. Nie lubisz zmian, ale czasem pozwalasz sobie na chwilę zapomnienia. W przypływie chwili stać cię na romantyczny gest, jak rozsypane w pościeli płatki róż czy szampan w wiaderku z lodem przegryzany świeżymi truskawkami. Twoja ulubiona pozycja to na misjonarza. 

Antyk

Prawdziwy z ciebie romantyk! Uwielbiasz zaskakiwać swoją kobietę, dlatego często z myślą o niej organizujesz weekendowe wypady za miasto, w czasie których kochacie się do upadłego i w zasadzie moglibyście w ogóle nie wychodzić z łóżka. Kamasutrę masz w małym palcu, ale sporo w tobie również inwencji własnej, za którą bardzo ceni cię twoja partnerka. 

Ciężarówka

Cały czas jesteś w biegu, dlatego stres w pracy lubisz odreagować w łóżku. W sypialni zdecydowanie jesteś stroną przejmującą inicjatywę. Starasz się zawsze zaspokoić swoją partnerkę. Doskonale radzisz sobie w różnych szkołach seksu, ale zdecydowanie jesteś zwolennikiem miłości francuskiej.